Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Sukcesy uczniów

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLIGRAFICZNY

  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - laureat (2 miejsce) (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Patrycja Jurkiewicz - 2024
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - laureat (3 miejsce) (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Dorota Żendzian - 2024
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - wyróżnienie (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Oskar Sanecki - 2024
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - wyróżnienie (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Samuel Tarka - 2024
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Mikołaj Olczak - 2023
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - laureat konkursu ( UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Aleksandra Wnęk - 2022
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - laureat konkursu (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Bartosz Zwierzchowski - 2022
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Aniela Kirszling - 2022
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Jagoda Matoga - 2021
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Jagoda Spieszko - 2021
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Weronika Zdzichowska - 2021
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Jagoda Matoga - 2020
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Jagoda Spieszko - 2020
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁA INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Weronika Zdzichowska - 2020
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - laureat konkursu (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Piotr Rostek - 2019
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Jan Górecki - 2019
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Michał Rozmarynowski - 2019
  • Ogólnopolski konkurs poligraficzny - finalista (UZYSKAŁ INDEKS NA STUDIA POLIGRAFICZNE) - Mikołaj Pytlak - 2018

KONKURSY TEATRALNO - LITERACKIE

(ogólnopolskie, regionalne)

  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - kategoria recytatorska i poezji śpiewanej - wyróżnienia - Maja Brzeska, Jessika Łopata, Stefan Cebula - 2024
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Brązowa Wena w kategorii recytatorskiej - Karol Rasiński - 2024
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - kategoria literacka - wyróżnienie - Franciszek Kożuchowski - 2024
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - kategoria teatralna - 2 miejsce - grupa teatralna Mora za spektakl Druga strona uśmiechu, wyróżnienie - grupa teatralna Gryf za spektakl Klucz - 2024
  • Turniej Jednego Wiersza - laureatka - Martyna Brzezińska - 2024
  • X Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbruck - 4 laureatów - Patrycja Pyra, Grzegorz Kuptel, Stefan Cebula, Maja Brzeska - 2024
  • Varsavianistyczny Konkurs Literacki Teatr w Warszawie. Warszawa w Teatrze - 1 miejsce - Natalia Żbikowska klasa 4tc1, 3 miejsce - Bartłomiej Jarosz klasa - 2024
  • Warszawski Konkurs Literacki „Turniej Jednego Wiersza” – finalistaKacper Zabłudowski 
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów – wyróżnienie dla Teatru Gryf za spektakl „Teatr pandemicznie. Poetyckie inspiracje” 2022
  •  I Mazowiecki Festiwal Małych Form Teatralnych - wyróżnienie za etiudę w wykonaniu Alicji Kaja, Mateusza Michewicza i Ani Dąbrowskiej
  • Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Romantyzm Polski. Patron Roku 2022” – wyróżnienie -  Jakub Grabowski
  • Mazowiecki Festiwal Twórczości Zbigniewa Herberta - 2 miejsce - Mateusza Michewicz
  • Ogólnopolski Konkurs „Niepodległa” - 2 miejsce - Amelia Sieradz
  • Ogólnopolski Konkurs „Niepodległa”- 3 miejsce - Natalia  Żbikowska
  • Ogólnopolski Konkurs „Niepodległa” - wyróżnienie - Symon Czarnecki
  • Kulturalny Festiwal Artystyczny Sobieskiego „ KFAS 2022” - wyróżnienie za odważny scenariusz etiudy w wykonaniu Alicji Kaja, Mateusza Michewicza i Ani Dąbrowskiej
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - wyróżnienie w kategorii recytatorskiej – Jakub Grabowski
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Brązowa Wena w kategorii literackiej – Adrianna Radomska
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - wyróżnienia w kategorii literackiej – Julia Basiak, Urszula Uścińska , Martyna Bartosiak
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Srebrna Wena dla Teatru Gryf za spektakl „ Motyl”
  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Norwid wizjoner” -1 miejsce – Aleksandra Jankowska
  • Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Norwid wizjoner” - 2 miejsce – Jakub Grabowski
  • Mazowiecki Konkurs Literacki „ Co też za styl nierozgmatwany u tego chłopca? Poezja C.K.Norwida” – 3 miejsce - Alicja Matuszak
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - wyróżnienie, konkurs literacki - Anna Rudnicka
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Złota Wena, konkurs literacki, Martyna Bartosiak
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Srebrna Wena, recytacja, Jakub Grabowski
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - wyróżnienie, recytacja – Aleksandra Jankowska
  • IV Edycja mazowieckiego konkursu Zrób-My Nasz-Film. "Historie Zapisane w obrazie" - laureatka Wiktoria Kowalska
  • XVII edycja konkursu mazowieckiego „NIEPODLEGŁA. Rok 1920 w obronie Niepodległej – 2miejsce - Amelia Sieradz
  • VII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” – 2 miejsce - Jakub Grabowski
  • Mazowiecki konkurs literacko-plastyczny "Jestem z Mazowsza - to powód do dumy" - Laureat -Szymon Czarnecki
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Brązowa Wena za spektakl „ The Noir Crime”  dla Teatru Gryf
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów -  Wyróżnienie dla Teatru Gryf za monodram  „Przesłanie Pana Cogito”  - Mateusza Michewicz
  • IX Edycja Grochowskich Spotkań Teatralnych - wyróżnienie dla Teatru Gryf
  • VII Varsavianistyczny konkurs literacki „ Warszawianki znane i nieznane” - 3 miejsce - Martyna Brzezińska
  • VII Varsavianistyczny konkurs literacki „ Warszawianki znane i nieznane” – 2 miejsce – Martyna Bartosiak
  • Warszawski Konkurs Edukacyjny propagujący wiedzę na temat Europejskiego Numeru Alarmowego 112 – 1 miejsce - Aleksandra Zielińska, Wiktoria Kowalska, Jusyna Kurek, Kinga Kowalczyk
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - wyróżnienie , konkurs recytatorski - Alicja Kaja
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - Brązowa Wena, recytacja -  Jakub Grabowski
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów – wyróżnienie, recytacja – Aleksandra Jankowska
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów – wyróżnienie – konkurs literacki - Kacper Zabłudowski
  • VI Varsavianistyczny konkurs literacki Opowiem Ci o Warszawie -3 miejsce - Magda Garczyńska
  • Mazowiecki konkurs  filmowy Zrób My Nasz Film Historie zapisane w obrazie - 1 miejsce - Wiktoria Kowalska 
  • Warszawski konkurs recytatorski  Pamięci Pokolenia Kolumbów - 2 miejsce - Aleksandra Zielińska
  • Warszawski Konkurs Literacki „ Oblicza... polska literatura współczesna –oblicza rzeczywistości..”-  laureatka - Agnieszka Durczyńska
  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Literacki „Łap Chwilę- Z perspektywy przechodnia” – 3 miejsce - Matylda Zielińska
  • Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Literacki „Łap Chwilę- Z perspektywy przechodnia”- wyróżnienie - Martyna Brzezińska
  • Warszawski Konkurs Literacki „Czym są dla mnie wolne media? Jak je chronić?” – wyróżnienie - Adrianna Radomska

KONKURSY FOTOGRAFICZNE I GRAFICZNE

(międzynarodowe, ogólnopolskie, regionalne)

  • Ogólnowarszawski Konkurs Graficzny Zielona Warszawa - 2 miejsce -  Filip Ślesiński - 2024
  • Ogólnowarszawski Konkurs Graficzny Zielona Warszawa - Wyróżnienie - Franciszek Kożuchowski - 2024
  • Międzynarodowy Konkurs Graficzny Essa - Wyróżnienie - Regulska Zuzanna
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - sztuki audiowizualne - wyróżnienie - Jakub Jarosz - 2024
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - sztuki audiowizualne - wyróżnienie -  Zuzanna Król - 2024
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Złota Wena - kategoria fotografia - Jakub Jarosz - 2023
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  -  kategoria fotografia - Złota Wena - kategoria fotografia - Oskar Sanecki - 2023
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  -  kategoria fotografia - Złota Wena - kategoria fotografia - Izabela Ślusarczyk - 2023
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  -  kategoria fotografia - Złota Wena - kategoria fotografia -Kacper Zawadka - 2023
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów -  kategoria fotografia - Złota Wena - kategoria fotografia - Justyna Niewęgłowska - 2023
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  -  kategoria fotografia - Złota Wena- kategoria fotografia - Amelia Sieradz - 2023
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów -  kategoria fotografia - wyróżnienie - kategoria fotografia - Dominik Obrębski - 2023
  • Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny Mistrzowska Interpretacja Dzieł Sztuki - udział w wystawie - Oliwia Daszewska
  • Ogólnopolski Konkurs Wideo -IT Media - I miejsce - Dominik Obrębski  
  • Wystawa prac fotograficznych laureatów i wyróżnionych w Śródmiejskim Festiwalu Młodych Talentów w Galerii Młodych Twórców ul. Łazienkowska w Warszawie 2023
  • Filip Stefański - projekt fotograficzny Abecadło z pieca spadło prezentacja w Galerii MDK ul. Głębocka 84 w Warszawie
  • Ogólnopolski Konkurs fotograficzny Zima w obiektywie - III miejsce - KAMILA WARMIŃSKA - 2020
  • Ogólnopolski Konkurs fotograficzny Zima w obiektywie - II miejsce - KAROL GOŁASZEWSKI - 2020
  • Wojewódzkiego Konkursu Łap Chwilę Z perspektywy przechodnia kategoria fotografia -II miejsce - Karol Gołaszewski  2021
  • Wojewódzkiego Konkursu Łap Chwilę Z perspektywy przechodnia kategoria fotografia -III miejsce - Aleksandra Jankowska- 2021
  • Ogólnopolski Konkurs Graficzny organizowany przez Marszałka Sejmu - wyróżnienie - Klaudia Zega - 2021
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Portret - Szeroki Kadr - wyróżnienie - Agata Laskowska- 2021
  • Ogólnopolski Konkurs FotograficznySelfie bez twarzy organizator Szeroki Kadr - wyróżnienie - Karolina Klekner - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Złota Wena - Michał Ludwiniak- 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Złota Wena - Izabela Ślusarczyk - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Złota Wena - Klaudia Zega - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena - Agnieszka Durczyńska - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena -Damian Józefowicz - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena -Magdalena Wdowik - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Brązowa Wena - Michał Chowaniec - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Brązowa Wena - Emilia Jagielska - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Brązowa Wena - Aleksandra Jankowska - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - wyróżnienie - Karol Gołaszewski - 2021
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - wyróżnienie - Weronika Kuchta - 2021
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Zdjęcie Roku organizator Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne - I miejsce - Paweł Weremiewicz - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Złota Wena - Justyna Kurek - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Złota Wena - Martyną Pawłowska - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Złota Wena - Paweł Pluciński - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Złota Wena - Marcin Szczupakowski - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Złota Wena - Magdalena Zielińska - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Srebrna Wena - Magdalena Pekura - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Srebrna Wena - Gabriela Raźna - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Brązowa Wena - Jakub Grabowski - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Brązowa Wena - Julia Olszewską - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - Brązowa Wena - Damian Stasiak - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - wyróżnienie - Kamila Franiewski - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - wyróżnienie - Emilia Gołasiewicz - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - wyróżnienie - Aleksandra Jankowska - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - wyróżnienie - Oliwia Kukuła - 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów  - kategoria fotografia - wyróżnienie - Sandra Wdowińska - 2022

    Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny To dobry konkurs organizowany przez firmę Coll Pics - I miejsce - Damian Józefowicz 2022
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny To dobry konkurs organizowany przez firmę Coll Pics - II miejsce - Magda Wdowik 2022
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny To dobry konkurs organizowany przez firmę Coll Pics - III miejsce - Aleksandra Jankowska 2022
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Złota Wena - Jakub Adamkowski- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena - Magdalena Wdowie- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena - Paweł Weremiewicz- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena - Katarzyna Górecka- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena - Karolina Klekner - 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - Srebrna Wena - Martyna Pawłowska- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - wyróżnienie - Igor Wasilewski- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - wyróżnienie - Weronika Pięta- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - wyróżnienie - Karolina Sobótka- 2020
  • Śródmiejski Festiwal Młodych Talentów - konkurs fotograficzny - wyróżnienie - Patrycja Suchenek- 2020
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny zorganizowany przez Media Expert - I miejsce - Patryk Grzyb - 2020
  • Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny Prawda i wolność  organizowany przez Uniwersytet Łódzki - I miejsce - Hubert Kalinowski - 2020

KONKURSY ARTYSTYCZNO - HISTORYCZNE

(międzynarodowe, ogólnopolskie, regionalne)

 

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück"  – Wyróżnienie – Yelyzaveta Symonovych - 2024
  • Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Historycznej "Polska - Szwecja między rywalizacją i współpracą" - Drugie miejsce  – Yelyzaveta Symonovych - 2024
  • Varsavianistyczny Konkurs Literacki pod haslem Teatr w Warszawie. Warszawa w teatrze. - III miejsce-Bartosz
      Jarosz-  2024
  • Konkurs Archiwum IPN ,,63 dni w kadrze - I miejsce Bartosz Jarosz - 2024
  •  XII Konkurs Wiedzy Patriotycznej o Romanie Dmowskim - finalista - Bartosz Jarosz - 2024
  • XII Warszawski Konkurs  Tak żyć, jak żyłem, warto było... Józef Piłsudski - I miejsce - Bolesław Gruchała - 2024
  • XII Warszawski Konkurs  Tak żyć, jak żyłem, warto było... Józef Piłsudski - wyróżnienie - Dominika Rębiszewska - 2024
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka – LaureatAleksander Kwietniak - 2023
  • Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Ludzie ludziom zgotowali ten los” im. Augusta Kowalczyka – Wyróżnienie - Mateusz Michewicz – 2023
  • XI Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – II miejsceAgnieszka Kuska - 2023
  • XI Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – WyróżnieniePiotr Perehuda - 2023
  • XI Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – WyróżnienieAdrianna Radomska - 2023
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” – Laureat -  Martyna Bartosiak - 2022
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” - Laureat - Rozalia Frąckiewicz - 2022
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” - Laureat - Jakub Janus - 2022
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” – Laureat - Aleksandra Ptaszyńska – 2022
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” – Wyróżnienie - Tomasz Kurek – 2022
  • XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Darujmy światu pokój” – WyróżnienieSzymon Makowski – 2022
  • X Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatRozalia Frąckiewicz - 2022
  • X Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatNatalia Gładkowska - 2022
  • X Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatNatasza Kwiek – 2022
  • X Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatAnna Jasińska - 2022
  • X Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatMarcelina Śliwonik - 2022
  • Ogólnopolski konkurs poświęcony Janowi Kilińskiemu „Zwykli ludzie wielkimi bohaterami” – III miejsce - Martyna Bartosiak - 2022
  • I Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”- I miejsce - Anna Stułka – 2022
  • I Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”- WyróżnienieRozalia Frąckiewicz – 2022
  • I Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”- Wyróżnienie - Dominika Kamasa - 2022
  • I Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”- Wyróżnienie - Natasza Kwiek - 2022
  • I Międzynarodowy Konkurs Historyczny „Śladami historii Polski – skąd nasz ród”- Wyróżnienie - Anna Jasińska -2022
  • III Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” – III miejsce - Wiktoria Rużańska – 2022
  • IX Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatMagdalena Cygan - 2021
  • IX Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatMatylda Gumularz - 2021
  • IX Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatBartosz Konopka - 2021
  • IX Warszawski Konkurs „ Tak żyć, jak żyłem, warto było…” – Józef Piłsudski – LaureatŁukasz Rondoś – 2021
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny "KRĄG" – II miejsce – Anna Jasińska – 2021
  • VI Międzynarodowy Konkurs Historyczny „ Wojna polsko –bolszewicka 1919 -1920  w obronie granic i niepodległości” – I miejsceAleksandra Wojciechowska – 2021
  • VI Międzynarodowy Konkurs Historyczny „ Wojna polsko –bolszewicka 1919 -1920  w obronie granic i niepodległości” – III miejsceKatarzyna Grodzka – 2021
  • VI Międzynarodowy Konkurs Historyczny „ Wojna polsko –bolszewicka 1919 -1920  w obronie granic i niepodległości” – wyróżnienie  – Anna Jasińska– 2021
  • VIII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych  - Wyróżnienie – Bartosz Konopka – 2021
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Zamki i pałace w Polsce” – wyróżnienieGabriela Pyrzanowska - 2021
  • Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” -  II miejsce - Grzegorz Krupa -2020
  • VII Międzynarodowy Konkurs Historyczny o Żołnierzach Wyklętych - III miejsce – Grzegorz Krupa – 2020
  • Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej „Cud nad Wisłą” – I miejsceAnna Jasińska – 2020
  • Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej „Cud nad Wisłą” – III  miejsceMartyna Puźniecka – 2020
  • VI Warszawski Konkurs Piosenki Niepodległościowej „Raduje się serce…” – II miejsce - Aniela Kirszling  - 2020
  • VI Warszawski Konkurs Piosenki Niepodległościowej „Raduje się serce…” – II miejsce - Marta Ostrowska -2020

 

Data dodania: 2023-03-17 21:11:19
Data edycji: 2024-06-19 18:14:03
Ilość wyświetleń: 2582

Partnerzy

Nasze sukcesy

Sukcesy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej