Serdecznie dziękujemy wszystkim za aktywny udział w kolejnej zbiórce na Górę Grosza. W roku szkolnym 2025/2026 uzbieraliśmy wspólnie: 1670 zł (w tym podczas świątecznego kiermaszu: 1210 zł oraz ze zbiórki groszy w klasach: 460 zł).
Dziękujemy również wolontariuszom za ich pracę podczas kiermaszu oraz klasom: 3tr1, 2tr, 2tc2, 2tc1, 5tr, 5tc3 i 3tc5 za udział w naszym konkursie. Pieniądze wpłaciliśmy na konto Towarzystwa Nasz Dom.