Serdecznie zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY w Zespole Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 19 kwietnia 2023 r. od godziny 17:00.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PogadaMY ?

 

Na prośbę Pana Aleksandra Ferensa, Burmistrza Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy, przekazuję pismo dotyczące konferencji skierowanej do młodzieży.

 

"W spływających do mnie raportach oraz przy okazji projektów realizowanych przez Dzielnicę Śródmieście, coraz częściej słyszę o narastających kryzysach zdrowia psychicznego i depresji wśród młodzieży.

 

Problem ten nie zniknie sam, gdy nie będziemy się nim zajmować i rozmawiać o nim. Dlatego wspólnie z Młodzieżową Radą Dzielnicy, Centrum Pomocy Społecznej i naszymi Partnerami, postanowiliśmy zorganizować konferencję skierowaną do tej grupy odbiorców ze śródmiejskich szkół ponadpodstawowych. Wydarzenie ma na celu rozmowę z młodzieżą o jej problemach i potrzebach, o możliwościach uzyskania wsparcia w sytuacjach kryzysowych.

 

Serdecznie zapraszam młodzież do wzięcia udziału w spotkaniu, ale również pedagogów i psychologów szkolnych. Chcemy usłyszeć glos młodych, mieć szansę odpowiedzieć na ich pytania, niepokoje, wątpliwości. Przygotowane zostały mini urny przeznaczone na zadawanie pytań specjalistom biorącym udział w konferencji — proszę o udostępnienie miejsca na urny i przekazanie informacji o nich młodzieży. Pytania będzie można również zadawać poprzez umieszczony na plakacie kod QR.

 

Konferencja odbędzie się 7 lutego 2023 roku w Collegium Civitas Pałac Kultury i Nauki, XII piętro Plac Defilad 1, 00-901 Warszawa Aula A w godzinach 14.00-17.00."

Data dodania: 2023-01-31 16:10:07
Data edycji: 2023-01-31 16:19:19
Ilość wyświetleń: 134

Partnerzy

Nasze sukcesy

Sukcesy
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook