00-178 Warszawa
ul. Stawki 14

W naszej szkole od 18 lutego do 1 kwietnia przez wolontariat szkolny prowadzona była zbiórka przedmiotów szkolnych dla dzieci z przedszkola i szkoły prowadzonej przez Siostry Duszy Chrystusowej w Abong-Mbangu w Kamerunie. Wszystko zostało zapakowane i wysłane do Fundacji „Redemptoris Missio”. Potem trafi na kontener i dopłynie do afrykańskich dzieci. Jak otrzymamy zdjęcia z radosnymi minami maluchów, na pewno się nimi podzielimy.
Do naszej zbiórki dołączył się wolontariat z Zespołu Szkół im. Michała Konarskiego i Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st. nr 3 im. Grażyny Bacewicz. Dzieci z parafii św. Karola Boromeusza na Starych Powązkach do zbiórki dorzuciły pluszaki.
Wspólnymi siłami udało się zebrać sześć ogromnych kartonów. Łącznie 149 kg.
Tyle dobra od nas popłynie do Kamerunu.
Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swe serca i zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach.


00-178 Warszawa
ul. Stawki 14







