Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się 26 czerwca 2026 roku.
Godz. 9:30 – spotkanie z dyrekcją szkoły, wychowawcami oraz nauczycielami dla uczniów, którzy otrzymują świadectwo z wyróżnieniem oraz nagrody za osiągnięcia i aktywności w roku szkolnym 2025/2026 (m.in.: za udział w konkursach, wolontariacie oraz działalności na rzecz szkoły).
Godz. 11:00 – spotkanie uczniów z wychowawcami klas, podczas którego pozostali uczniowie otrzymają świadectwa ukończenia roku szkolnego 2025/2026.